Допомогти може кожен

Дата: 12.12.2023 14:44

Тульчинці підтримують Збройні сили України і  роблять всій внесок в перемогу та надають   якомога більшу кількість благодійної допомоги, що збереже їхні життя. Результатом такої співпраці стало те, що в листопаді 2023 року начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов здійснив передачу 30 пікапів для укомплектування зенітно-кулеметного батальйону,  який   здійснює оборонні заходи на території нашої області. Серед  коштів зібраних  на придбання транспортних засобів, також є чималий вклад   жителів нашого району.  Саме цим значним вкладом у спільну справу підтримки наших захисників, тульчинці   висловили  слова вдячності  командиру батальйону підполковнику Володимиру Дребету та всьому особовому складу за професійність та віддану службу у справі сумлінного і чесного виконання військового обов'язку.

В свою чергу  Тульчинська районна військова адміністрація висловлює слова подяки всім,  хто долучився до важливої справи, а саме:

- працівникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, зокрема колективам Тульчинської міської ради та військової адміністрації – 23100 грн.;

-  Тульчинському районному управлінню ГУ ДСНС у Вінницькій області з структурними підрозділами районного рівня -  24095 грн.;

- Тульчинському РУ ГУ поліції у Вінницькій області з структурними підрозділами – 16318 грн.;

- Тульчинському РТЦК та СП з структурними відділами -  16003 грн.;

- Крижопільському виправному центру № 113 – 10000 грн.;

- Філія "Тульчинське лісомисливське господарство" державного спеціалізованого господарського підприємства "Ліси України" – 20000 грн.;

- вищим начальним закладам першого рівня акредитації Тульчинському ВПУ № 41, Тульчинському фаховому коледжу ветеринарної медицини та Комаргородському ВПУ – сума  їхнього внеску становить 35000 грн.;

-  закладам медицини: Тульчинська центральна районна лікарня -  13150 грн.,  Крижопільський центр надання первинної медико-санітарної допомоги  – 10000 грн.;

-  закладам загальної середньої освіти (Городківський № 1, Городківський № 2, Дмирташівський, Кинашівський, Крижопільский № 1, Крищинецький, Миролюбівський, Піщанський № 1 та № 2, Чорнноминський, Шура-Копіївський, Тульчинський   № 2 ліцеї,   Вільшанська, Кирнасівська, Сільницька, Стасівська, Чорноминська гімназії, Вільшанський, Гарячківський, Городківський № 2 та № 3,  Джугастрянський,  Кирнасівський, Клебанський, Мазурівський, Нестерварський заклади дошкільної освіти, Тульчинська ДЮСШ, Піщанський та Тульчинський будинки дітей та юнацтва, Піщанський інклюзивно-ресурсний центр)  – 252725 грн.;

-  іншим організаціям, установам та приватним особам (Побережна Л.В. (400), Громовий В.Г. (533), Солоденко (150), Вергелес Н.П. (1000), Невідомий 2500), Михайлишина (6000), Петрунько В.Г. (1300), Степуленко Д.В. (530), Перегинець Л.В. (1230), Коломієць Н.П. (550), Верходуб В.А. (380), Космачевська А.М. (684), Стафійчук С.Є. (2554), Губаровський С.В. (340), Кроча Л.І. (1983), Антонюк А.Д. (500), Стецюк С.А. (750), Корчова С.І. (250), Пашковська Л. (750), Кучер Л.І. (8700), Шкільняк О.В. (350), Микита Брайлян (10000) )  –  сума  їхнього збору склала  104652 грн.  загальна сума зібраних коштів становить 479040 грн..

Через громадську  організацію «Подільський батальйон», робота якої спрямована на підтримку Збройних сил України жителями нашого району, був  придбаний автомобіль який увійшов до загальної кількості переданих транспортних засобів.

Особиста подяка жителю с. Городківка Руслану Василишину за те, що знайшов та доставив авто з-за кордону за власний кошт...

Дякуємо!

Разом до Перемоги!