Відбувся виїзний прийом в Городківській громаді
Закінчується поточний рік, а згідно затвердженого графіка добігають до завершення виїзні прийоми громадян у другому півріччі. Сьогодні, 13 грудня 2023 року начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк здійснив виїзний прийом громадян Городківської громади.
Зустрівшись з місцевими мешканцями, вислухав їх проблемні питання, які стосувались охорони здоров’я.
Громадянці з с.Гарячківка було надано роз’яснення щодо дії Державної програми «Доступні ліки». Відповідно до якої пацієнти з цукровим діабетом зможуть безоплатно отримати препарати інсуліну у будь-якій аптеці, яка працює за договором з НСЗУ, яка, своєю чергою, відшкодує цим аптекам вартість препаратів.
Також було опрацьовано питання отримання статусу учасника бойових дій одним із військовослужбовців громади, який отримав поранення під час захисту Батьківщини в російсько-українській війні. Питання складне та потребує додаткового часу для опрацювання.
Також на прийом завідали сімейні лікарі Крижопільського ПСМД стосовно надання приміщення для прийому жителів Городківської громади, які заключили декларації з обслуговування. Не вперше дискусія вийшла жвавою. По завершенню якої буде організована зустріч між головами Городківської та Крижопільської громад.
«Голови громад мають займати більш конструктивну позицію з цього питання, адже надання медичних послуг населенню повинно бути на гідному професійному рівні. Мешканці Городківської громади не повинні відчувати дискомфорт», - зауважив очільник району.