Участь у виїзному засіданні Спостережної комісії Тульчинської РВА
Дата: 13.12.2023 14:01
Кількість переглядів: 156
Сьогодні, на базі ДУ Крижопільський виправний центр (№113), відбулось виїзне засідання Спостережної комісії Тульчинської районної військової адміністрації. В роботі якої взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
На розгляд членів комісії було винесено питання щодо можливого застосування УДЗ (статті 81, 82 ККУ) від подальшого відбування покарання вісьмом засудженим особам.
За результатами вивчення характеристик на вищевказаних осіб, ознайомлення з документами справи та підставами, що слугували ініціюванню підготовки даних подань, особистому спілкуванні із засудженими було прийнято рішення про відмову.