Городківська та Піщанська громади отримали бокси для районного розвитку дітей від UNICEF
Дошкільним навчальним закладам Піщанської та Городківської громад вручено спеціальні дитячі бокси, які було розподілено пропорційно до кількості дітей в закладі. Один такий бокс розрахований на 30 вихованців дошкільної освіти. Який наповнено розвиваючими та настільними іграми, зошитами, книгами та методичними посібниками для вихователів. Тому й називається кожна коробка: «НУМО, відкривай та розвивай».
Дана ініціатива стала можливою завдяки Міністерству освіти України, Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова та за сприяння Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
Отримуючи бокси, керівники ЗДО та вихователі особисто переконались в тім, що дидактичні матеріали та ігри зацікавлять дошкільнят та підготують до майбутнього навчання в школі. А ще - розвиватимуть критичне мислення, вміння виконувати творчі завдання, працювати в парах чи групі. Використовуючи яскраві ілюстрації та мультиплікаційних героїв на малечу чекає легка та корисна інформація щодо здорових харчових звичок, вакцинації, ментального здоров'я та ознайомлення із мінною безпекою.
Міністерство освіти і науки України
Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА
UNDP Ukraine / ПРООН в Україні