Новий функціонал "Прозорро" надасть можливість додавати аргументування публічних закупівель 13.12.2023, 17:35

Дата: 14.12.2023 08:18

Прозорість державних закупівель та доцільність їх проведення – один з основних пріоритетів роботи усіх органів влади.фото Начальника ОВА Сергія Борзова та учасників засідання

Люди повинні знати, куди і для чого спрямовуються державні кошти. Не може бути інакше, а особливо в умовах воєнного стану.

Фахівці Міністерства економіки України та команда «Прозорро» презентували новий функціонал однойменної системи публічних закупівель.

У заході взяв участь онлайн Начальник ОВА Сергій Борзов.

Функціонал дозволяє інституціям вийти на вищий рівень прозорості та підзвітності.

Новий механізм надасть можливість додати аргументування публічних закупівель та опублікувати їх в системі, що доступна для громадськості.

«Це важливо й для діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність», яка виявляє відповідні порушення. – зазначив очільник області. – Маємо завжди працювати на випередження. Важливо бути максимально відкритими і чесними з людьми. Працюємо далі».