Шановні судді, працівники судів!
Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівників суду!
Ви обрали для себе важливу і відповідальну місію: захищати в державі законність, справедливість та гуманність. Це вимагає високого рівня знань, досвіду, відданості справі. Ви маєте бути наполегливими, принциповими, адже саме від самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою!
Бажаю вам нових професійних звершень на ниві служіння Закону, миру, добробуту та поваги. Нехай людська вдячність за вашу сумлінну працю стане одним із головних здобутків на цьому нелегкому шляху, який ви обрали.
Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму й завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі!
З повагою,
начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк