Городківка у чорному горі…

Дата: 15.12.2023 08:44

Городківська громада оплакує знову важку втрату. Російський окупант забрав життя у Кірікоя Миколи Івановича, 07 лютого 1976 року народження.

До останнього подиху мужній захисник боронив рідну державу. Проте, 13 грудня 2023 року поблизу населеного пункту Невельське Покровського району Донецької області життєва зірка нашого Земляка навічно згасла.

Війна продовжує забирати життя найкращих представників української нації.

Молодший  сержант Кірікой Микола Іванович був  навідником 2 механізованого відділення 1 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти.

З глибоким сумом розділяємо непоправне горе та висловлюємо щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам нашого Героя.

Микола Іванович був надзвичайно чесною та принциповою людиною з відкритим серцем та душею. Він назавжди залишаться у серцях кожного з нас. Для когось - хорошим другом і вірним побратимом, для родини - люблячим чоловіком, батьком, для українців – Новітнім Героєм.

Герої не вмирають, вони покидають поле битви, щоб оберігати Україну з небес.

Вічна пам’ять та шана Герою!