Увага! Мережею шириться фейк щодо проведення Вінницьким обласним ТЦК та СП святкового заходу для дітей та їх батьків

Дата: 15.12.2023 16:31

Увага! Ворожа дезінформація! Мережею шириться фейкова афіша щодо проведення Вінницьким обласним ТЦК та СП святкового заходу для дітей і їх батьків.

Як зазначають у Вінницькому обласному ТЦК та СП, ця інформація не відповідає дійсності. Вона є творінням російської пропаганди, що спрямована на дискредитацію процесу мобілізації, намагання ворожих сил спекулювати на вразливих темах родинних свят та дитинства.

У оперативному командуванні «Південь» звертають увагу громадян, що військові об’єкти не можуть бути місцем проведення масових заходів, особливо із залученням цивільного населення та дітей.

Інформація про діяльність та заходи Вінницького обласного ТЦК та СП висвітлюється на його офіційній сторінці та інших офіційних ресурсах.

Закликаємо довіряти виключно достовірним джерелам інформації, дотримуватися інформаційної гігієни та ігнорувати ворожі інформаційні вкиди.

Перевіряйте інформацію, бережіть себе та своїх дітей!