19 грудня – День адвокатури!
Шановні служителі правозахисних інституцій! Шановні адвокати Тульчинщини, вітаю вас з Днем адвокатури!
У складній життєвій ситуації вся надія – на вас! Ви захистите інтереси, повернете репутації чистоту перед законом, і просто допоможете забути про нагальні проблеми! Ви щоденно допомагає людям вирішувати найскладніші й часто доленосні проблеми, суспільство покладає надії забезпечення прав та законних інтересів громадян і організацій, дотримання законності та збереження ідеалів справедливості.
Адвокатура є одним з інструментів демократичного суспільства на шляху побудови правової європейської держави і тому вона має бути єдиною, бездоганною , високопрофесійною та незалежною.
Щиро бажаю вам, щоб ваші професійні зусилля були винагородженні довірою громадян, повагою з боку колег та представників державних органів і сприяли подальшому зміцненню інституту адвокатури на благо та процвітання України.
Від усієї душі бажаю вам невичерпної енергії та оптимізму.
З повагою,
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК