Гусєва Дмитра Сергійовича нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня
Героїзм, мужність наших воїнів, прагнення до незалежності та справедливості об’єднало український народ в боротьбі з російським агресором.
Ми твердо стоїмо на своєму і не віддамо ворогу ані сантиметра нашої території, адже головним форпостом нашої держави є ЗСУ. Кожного дня наші воїни на всіх рубежах захищають державу і за це їм велика шана й повага.
До повномасштабного вторгнення кожен українець жив своїм життям, проте, лютий 2022 змінив життєвий шлях українців.
Так само змінилось життя і Гусєва Дмитра Сергійовича, жителя Тульчинської громади, який став на захист рідного дому, сім’ї, дітей, Батьківщини.
Спільно із побратимами пліч-о-пліч він боронить рідну неньку від збройної агресії російської федерації.
Відважний, сміливий та сильний духом воїн користується авторитетом серед командування та побратимів. За що Гусєва Дмитра Сергійовича було нагороджено медалями «За оборону України» та «За хоробрість в бою».
Також, молодшого сержанта Гусєва Дмитра Сергійовича, відповідно до Указу Президента України від 08 вересня 2023 року № 573/2023, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня.
Тульчинська районна військова адміністрація вітає Дмитра Сергійовича з високою державною нагородою, бажає здоров’я, Ангела охоронця, Божої опіки, витривалості, сили духу та швидкого повернення додому з омріяною Перемогою.
Дякуємо за захист!
Слава Україні!