Особлива увага дітям наших Героїв
На передодні Різдвяно-новорічних свят, начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та його заступники завітали до кожної дитячої родини полеглих Героїв 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка в Тульчинському районі, аби від імені командування бригади, Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова та від себе особисто привітати з прийдешніми святами.
Посадовці висловили слова шани, вдячності, поваги й святої пам’яті родинам Героїв-захисників та вручили серію дитячих книг та солодкі гостинці.
Окрім Різдвяно-новорічних привітань, було продовжено безпосереднє спілкування з членами родини, щодо виявлення усього спектру соціальних-побутових проблем та інших суттєвих питань, що сьогодні їх хвилюють, з метою продовження формування електронного реєстру системного супроводу та налагодженого зворотнього зв'язку в наданні оперативної допомоги в разі потреби.
Ряд питань було вирішено одразу, решту взято на подальший контроль та передано для розгляду відповідальним особам.
59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка
Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА