Особлива увага дітям наших Героїв

Дата: 20.12.2023 12:42

На  передодні Різдвяно-новорічних свят, начальник  Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та його заступники завітали до кожної дитячої родини полеглих Героїв 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка в Тульчинському районі, аби від імені командування бригади, Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова та від себе особисто привітати з прийдешніми святами.

Посадовці висловили слова шани, вдячності, поваги й святої пам’яті родинам Героїв-захисників та вручили серію дитячих книг та солодкі гостинці.

Окрім Різдвяно-новорічних привітань, було продовжено безпосереднє спілкування з членами родини,  щодо  виявлення усього спектру соціальних-побутових проблем та інших суттєвих  питань, що сьогодні їх хвилюють, з метою продовження формування електронного реєстру системного супроводу та налагодженого  зворотнього зв'язку в наданні  оперативної допомоги в разі потреби.

Ряд питань було вирішено одразу, решту взято на подальший контроль та передано для розгляду відповідальним особам.

59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка

Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА