Депутати Піщанської громади прийняли бюджет на 2024 рік
Дата: 22.12.2023 12:55
Кількість переглядів: 86
Сьогодні відбулась 42 сесія Піщанської селищної ради 8 скликання. Депутати опрацювали 16 питань порядку денного. В роботі сесії взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.
Серед ряду питань життєдіяльності громади, які депутати опрацювали були питання фінансового характеру.
Так, було затверджено Програму економічного і соціального розвитку Піщанської селищної ради на 2024 рік, план роботи на 2024 рік, затверджено бюджет громади на наступний рік та план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Піщанської селищної ради на 2024 рік.