Медаль "Захиснику Вітчизни" та нагрудний знак «За зразкову службу» вручили родинам загиблих захисників Городківської громади

Дата: 22.12.2023 13:53

Війна, яку розв’язала російська федерація продовжує приносити нам горе та сум. Ми втрачаємо гідних Синів своєї держави, які ціною власного життя стримують наступ ворога, відстоюють незалежність та суверенітет Батьківщини.

Сьогодні родинам загиблих військовослужбовців Городківської громади вручено медаль "Захиснику Вітчизни" та нагрудний знак «За зразкову службу».

Відповідно до Указу Президента  від 28.09. 2023 № 596/2023 старшого матроса  Гребеня Олега Миколайовича нагороджено медаллю "Захиснику Вітчизни" (посмертно).

Олег Миколайович, житель с.Городківка з 2014 року приймав участь у бойових діях АТО на Донеччині. З початком повномасштабного вторгнення 26 лютого 2022 року пішов захищати Україну.  Був такелажником евакуаційного відділення взводу технічного забезпечення танкового батальйону військової частини А0216.

22 червня 2023 року під час виконання бойового завдання, поблизу населеного пункту Макарівка Волноваського району Донецької області наш Герой-захисник отримав поранення несумісні із життям.

Відповідно до наказу Міністерства оборони України від 26.06.2023 № 782 солдата Андрієвського  Вадима Володимировича нагороджено нагрудним знаком «За зразкову службу».

Вадим Володимирович житель с. Вальшанка, призваний на військову службу по мобілізації. Служив  номером обслуги 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону.  Був важко поранений у бою поблизу Катеринівки на Донеччині, переніс кілька складних операцій, лікарі рятували його у шпиталі у Львові, але смерть, прислана російськими окупантами перемогла життя.

Немає таких слів, які б могли втамувати горе рідних. Жодна нагорода не полегшить біль втрати батька, сина, чоловіка чи брата, але вона є ще одним свідченням мужності та відваги наших захисників, які віддали своє життя за майбутнє нашої держави та за кожного з нас. Імена наших незламних захисників навіки вписані в історію нашої держави.

Слава Україні!

Героям Слава!