Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у засіданні 40-ї сесії Вінницької міської ради 8 скликання

Дата: 22.12.2023 13:55

Депутати розглянули 63 питання.

Заслухали звіт міського голови Сергія Моргунова про діяльність виконавчих органів Вінницької міської ради у 2023 році та перспективи розвитку громади на 2024-й.

Затвердили бюджет Вінницької міської територіальної громади на наступний рік.

За словами Начальника ОВА, також затвердили Програму економічного і соціального розвитку громади на 2024-й і внесли зміни до Програми розвитку аграрного сектору та  забезпечення продовольчої безпеки громади на 2023-2025 роки.

Крім цього, під час засідання було внесено зміни до низки інших програм, зокрема тих, які стосуються соціального захисту вразливих категорій громадян, стійкості громади та безпеки населення.

«Маємо бути єдиними та разом працювати задля розвитку громади й України. Тільки так – вистоїмо і переможемо!» - підкреслив Сергій Борзов.