З Різдвом Христовим!
Дата: 24.12.2023 19:15
Кількість переглядів: 129
Цьогоріч ми вперше святкуємо Різдво Христове разом з усім світом – 25 грудня.
У це світле та улюблене для всіх свято нехай ангел на своїх крилах принесе вам любов, віру та надію. Бажаю, щоб у ваш дім разом із Святим вечором зайшла тиха радість та Блага звістка!
Щиро зичу вам, дорогі земляки, щастя, добра і злагоди, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало тепло спілкування у колі найдорожчих вам людей, надихнуло на нові благородні справи задля розвитку та процвітання нашого краю.
Миру та Перемоги нашій Україні!
Христос народився!
Славімо Його!
Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк