В Томашпільській громаді відкрито оновлену пожежно-рятувальну частину

Дата: 22.12.2023 18:47

Сьогодні, 22 грудня 2023 року в Томашпільській громаді вiдкрили оновлену 28 Державну пожежно-рятувальну частину.

Наразі всі планові будівельні роботи в якій завершено. Рятувальники нестимуть службу в оновленій двоповерховій будівлі, яку добудували зі старого приміщення.

На урочисте відкриття завітали тимчасово виконуючий обов'язки Голови ДСНС України Володимир Демчук, начальник ГУ ДСНС України у Вiнницькiй областi Руслан Шевчук, директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОВА Богдан Зубчик, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.

Рятувальники томашпільського гарнізону отримали обладнання для порятунку людей на воді, зокрема, каски, спеціальне освітлення та рятувальні жилети.

Цей підрозділ стоятиме на захисті життя та здоров’я жителів Томашпільської територіальної громади та інших навколишніх населених пунктів.

Посадовці привітали вогнеборців з відкриттям, побажали сил і витривалості в приборкуванні вогню, виходити з його горнил цілими й неушкодженими.

Після урочистостей  гості оглянули приміщення підрозділу та пожежно-рятувальну техніку, що перебуватиме на озброєнні.