В Городківській громаді відкрито добровільну пожежну частину

Дата: 28.12.2023 15:59

Сьогодні, 28 грудня 2023 року в Городківській громаді урочисто  відкрито добровільну пожежну частину.

У відкриті взяли участь помічник начальника Головного управління з питань функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони Олег Андрущенко, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, начальник Тульчинського районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області Сергій Рудик, Городківський сільський голова Олена Резнік, місцеві жителі громади.

Відтепер безпеку мешканців на території села гарантуватиме команда із чотирьох пожежних.

Створення ДПЧ є важливим і приорітетним напрямком, функціонування яких виправдовує свою діяльність, адже саме вони ліквідують пожежі на початковій стадії не даючи вогню розповсюдитись на великі площі, залучаються на пожежі сухої рослинності.

Посадовці привітали жителів громади із відкриттям пожежної частини.

“Завдяки розумінню керівництва громади, що безпека і захист потрібний кожному мешканцю, громада у такий складний час віднайшла можливість відкрити підрозділ добровольців-вогнеборців, яка буде ефективно надавати допомогу у будь якій надзвичайній ситуації”, - зазначив Олександр Гаврилюк у своєму вітальному слові.

Помічник начальника головного управління з питань функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони Олег Андрущенко підкреслив, що потрібно спрямовувати всі зусилля на те, щоб пожежна команда функціонувала, адже разом ми робимо велику справу – захищаємо край від надзвичайних подій.