Вперше у Вінницькій області проведено стентування внутрішньої сонної артерії у пацієнта з гострим ішемічним інсультом

Дата: 29.12.2023 10:21

За словами Начальника ОВА Сергія Борзов, поведення такої унікальної операції – це нова сторінка розвитку інтервенційної хірургічної допомоги пацієнтам з гострим інсультом у нашому регіоні.лікарі проводять операцію

Хірургами регіонального центр серцево-судинної патології виконано стентування внутрішньої сонної артерії у пацієнта з гострим ішемічним інсультом.

«Завдяки злагодженості роботи кардіологів, неврологів та інтервенційних хірургів було швидко проведено СКТ та церебральну ангіографію. На пʼяту добу пацієнт самостійно сідає та стоїть біля ліжка. Щиро дякую нашим лікарям за професійність, за кожне врятоване життя», - зазначив Сергій Борзов.