Очільник району провів нараду за підсумками 2023 року

Дата: 29.12.2023 13:03

Сьогодні, 29 грудня начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів нараду з колективом в році, що минає.

Очільник району підвів підсумки діяльності структурних підрозділів. Зупинився на виконанні завдань та доручень, які були ініційовані Президентом України, Урядом, Начальником обласної військової адміністрації.

Акцентував, що діяльність Тульчинської районної військової адміністрації в прийдешньому році  буде і надалі спрямована на збереження стабільності роботи усіх галузей регіону, всебічній  допомозі ЗСУ, підвищенні обороноздатності району, підтримці соціально вразливих категорій населення.

Олександр Гаврилюк привітав присутніх із прийдешнім Новим 2024 роком. Побажав працівникам колективу наснаги, творчого підходу до виконання поставлених задач.

«Здоров’я усім вам, родинного затишку у колі рідних та близьких. Налаштовуємось  на Новий 2024 рік. З новими силами та вірою в омріяну Перемогу», - сказав очільник району.