Паламарчука Івана Валентиновича нагороджено нагрудним знаком «Золотий хрест» - посмертно

Дата: 03.01.2024 11:38

Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою.

Саме такою відзнакою нагороджено Паламарчука Івана Валентиновича, жителя с.Красносілка Крижопільської громади.

З  початком повномасштабного  вторгнення  російської  федерації на  територію  нашої  держави  солдат Паламарчук Іван Валентинович  став на  захист  рідної країни. Був стрільцем-помічником гранатометника 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу механізованої роти військової  частини А 2980.

5 вересня 2022 року загинув від мінно вибухової травми під час наступальних дій поблизу населеного пункту Тернові Пуди Миколаївської області.

Сьогодні, на Алеї пам’яті загиблих Героїв-земляків в Крижопільській громаді, матері загиблого військовослужбовця Оксані Миколаївні вручено почесний нагрудний знак від Головнокомандувача ЗСУ.

Слова вдячності за гідне виховання сина-патріота, Героя висловили заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій,  Крижопільський селищний голова Володимир Василишин та начальник другого відділу РТЦК та СП Володимир Мороз.

Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх, хто віддав життя за Батьківщину.

Вічна пам’ять та слава Героям України!