«Подорож за враженнями»: діти з обласного центру соціально-психологічної реабілітації відвідали садибу Подільського Чарівника

Дата: 03.01.2024 16:06

Днями Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної військової адміністрації організував для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей святкову подорож до садиби Подільського Чарівника.

Для вихованців закладу підготували розважальну програму. Зокрема, вони взяли участь у цікавому майстер-класі – розмалювали сніговичків з імбирного печива, а також отримали святкові подарунки.

На завершення юним мандрівникам провели екскурсію туристичною родзинкою Вінниччини – Подільським зоопарком. Там діти мали змогу побачити справжніх улюбленців казок, екзотичних тварин і птахів.

У профільному департаменті підкреслили, що важливо, аби туристичні об’єкти функціонували протягом всього року та розвивалися для населення.

Бажаємо усім дітям здійснення казкових мрій та нових «подорожей за враженнями».