Незалежна та сильна Україна завжди буде вдячна кожному, хто бився заради неї

Дата: 09.01.2024 11:36

Ми вперто і впевнено даємо відсіч окупантам. Ми боремося і йдемо вперед. Кожен крок до омріяної перемоги дається важко, адже під час боїв гинуть наші військовослужбовці.

Разом із морозами на Тульчинщину прийшли і трагічні новини. Новини про загибель патріота, вірного сина України. Янголом неба став Бегас Олег Михайлович, 6 червня 1976 року народження, житель с.Клебань Тульчинської громади.

Старший  солдат Бегас Олег Михайлович служив  номером обслуги гранатометного взводу роти вогневої підтримки.

7 січня 2024 року поблизу населеного пункту Первомайське Донецької області наш Герой-захисник прийняв свій останній бій.

Тульчинська районна військова адміністрація розділяє пекучий біль втрати. Схиляємо голови та щиро вклоняємось рідним та близьким загиблого.

Вічна пам’ять та слава Герою!