Благодійний чемпіонат у розпалі
Серед аматорських колективів сезону 2023/24 років. Під егідою районної асоціації футболу у розпалі ігри Другого Благодійного чемпіонату Тульчинського району з футзалу серед аматорських колективів.
14-го січня 2024 року на базі Тульчинської ДЮСШ відбувся сьомий тур змагання.
Усі футзальні команди перед кожною грою традиційно дякували нашим відважним захисникам та хвилиною мовчання вшанували полеглих героїв.
А з нагоди участі команди України у IV зимових юнацьких Олімпійських іграх 2024 року у Канвондо (Республіка Корея) було піднято олімпійський прапор під урочисті звуки Гімну України та Олімпійського гімну в знак підтримки національної команди юних олімпійців.
Нехай високо піднятий національний прапор та звуки Гімну України щоденно
демонструють найвищі спортивні здобутки молодого покоління Нації Нескорених!
Слава ЗСУ!
Слава Україні!
Разом до Перемоги!