Анатолій Бобрівський із Вінниччини отримав почесну нагороду – медаль «Захиснику Вітчизни»

Дата: 15.01.2024 16:19

Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, військовий родом із Погребищенської громади. Він був призваний у вересні 2022 року. До 21 березня 2023 року воював у складі штурмових загонів навідником-оператором механізованого відділення на Сході України.Вручення нагороди

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України відзначив Анатолія медаллю «Захиснику Вітчизни».

«Щиро вітаю з отриманням державної нагороди! Дякую за звитягу у боротьбі за свободу та мирне майбутнє України! Слава і честь Герою!» - зазначив очільник області.