Оперативна нарада з головами територіальних громад Тульчинського району
16 січня 2024 року під головуванням начальника Тульчинської районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, відбулась оперативна нарада з головами територіальних громад району за участі його заступників Михайла Мурги, Володимира Скалія та Сергія Чепернатого, начальника Тульчинського РТЦК та СП у Вінницькій області Ярослава Ліщини, заступника начальника Тульчинського РВП ГУНП у Вінницькій області Сергія Капелюшного, начальника Тульчинського РВ СБУ Ігоря Кривоноса та начальника Тульчинського РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області Сергія Рудика, голів територіальних громад району, на якій було розглянуто нагальні питання кількох сфер діяльності військової адміністрації під час воєнного сьогодення. Зокрема:
- приведення у відповідність до чинного законодавства України військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях територіальних громад, що тісно пов’язане з питаннями проведення мобілізаційних заходів на території району, враховуючи останні зміни нормативно-правової бази;
- ефективність роботи системи оповіщення військовозобов’язаних спільних мобільними групами за участі підрозділів Національної поліції, представників РТЦК та СП та відповідальних осіб територіальних громад;
- особливості та алгоритм бронювання працівників підприємств, установ та організацій району з урахуванням останніх змін чинного законодавства;
- аналіз пожеж та загибелі людей, організація заходів цивільного захисту, що стосуються органів місцевого самоврядування та діяльності Громадської спілки «Пожежні-рятувальники України»;
- останніх аспектів з реалізації заходів цивільного захисту населення та вдосконалення їх безпекових чинників;
- аналіз проведення тренінгу «Соціально-психологічна реадаптація ветеранів та постраждалих від війни категорій населення» та продовження реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованою Першою леді Оленою Зеленською.
- підтримка юних олімпійців держави, - підняття олімпійського прапора з нагоди участі команди спортсменів України у IV зимових юнацьких Олімпійських іграх 2024 року у Канвондо (Республіка Корея);
- максимальна участь шкільних команд у реалізації Президентської програми «Пліч-о-пліч» всеукраїнські шкільні ліги», реєстрація, початковий етап, визначення кращих на регіональному рівні.
З кожного з піднятих питань було прийнято протокольні рішення з дорученням про їх виконання відповідальними особами територіальних громад та військової адміністрації.