Нагрудним знаком «Золотий Хрест» нагороджено Арнаута Дениса Віталійовича
Військовослужбовець родом з міста Тульчина. Призваний до лав Збройних сил України першого липня 2022 року. Служить у складі десантно-штурмової бригади, яка тримає оборону біля Кліщіївки.
Відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних сил України наш земляк нагороджений почесним нагрудним знаком «Золотий хрест».
Ми горді за земляка, якого відзначають відзнакою такого рівня.
За високу мужність та патріотизм, сумлінне виконання службових обов’язків, професійні здобутки, самовіддану плідну працю та за високий професіоналізм командування частини нагородило солдата Дениса Віталійовича грамотою.
Відважні, сміливі, нескорені. Українські військовослужбовці – приклад стійкості, відваги, братерства та незламності духу. Вони щодня, щохвилини тримають оборону та дають відсіч російському окупанту.
Щиро вітаємо Дениса Віталійовича з отриманням державної нагороди! Висловлюємо велику вдячність за оборону нашої країни. Бажаємо бойових звитяг, Божої опіки, успіхів та перемог на полі бою.
Уклінно дякуємо та пишаємося Вами.
Слава Збройним силам України, які стримують ворожу навалу за будь-яких умов дня і ночі!
Разом до Перемоги!