У 2023 році Вінниччина сплатила до бюджету понад 1 млрд грн військового збору

Дата: 17.01.2024 11:43

Понад 1 млрд грн військового збору платники податків Вінниччини перерахували протягом 2023 року до державного бюджету на посилення обороноздатності української армії та пришвидшення нашої перемоги.

«У порівнянні з 2022 роком, надходження військового збору зросли майже на 74,7 млн грн або на 7,8 відсотків», - зазначили в ГУ ДПС у Вінницькій області.

Також у Державній податковій службі нагадали, що об’єкт оподаткування військовим збором визначений статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема – це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

ДПС у Вінницькій області