Сержанта Миколу Волуцького з Вінниччини відзначили Почесним нагрудним знаком «Золотий хрест»

Дата: 17.01.2024 14:11

Не втомлюємось дякувати нашим захисникам!Нагорода

Відважного бійця, сержанта Миколу Волуцького з Вінниччини нагороджено Почесним нагрудним знаком «Золотий хрест».

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний відзначив нашого земляка високою нагородою за особисту мужність, героїзм, стійкість, рішучість і заслуги при виконанні військового обов’язку.

Сержант Микола Волуцький родом із с. Комарівці Барської громади.

«Боєць має чималий військовий досвід, адже ще у серпні 2014 року без вагань пішов на захист України. Спершу розвідник, згодом - командир розвідки, він разом з побратимами брав участь у боях в найгарячіших точках війни. І сьогодні наш захисник на передових позиціях захищає Україну! Слава мужнім! Вітаю із заслуженою нагородою!» – зазначив Начальник ОВА Сергій Борзов.