Сьогодні День пам'яті захисників Донецького аеропорту
20 січня – День пам'яті захисників Донецького аеропорту. Відповідний наказ ухвалили спільно Міністр оборони із Головнокомандувачем Збройних cил України.
Бої за Донецький аеропорт – одні з найзапекліших у війні на сході України. Понад 242 дні українські військові, добровольці, медики й волонтери протистояли навалі російсько-окупаційних військ і проросійських бойовиків, затято відстоюючи рідну землю. Звитяжна оборона летовища стала символом незламності та бойового духу нашого війська, а захисники терміналів отримали почесне ймення «КІБОРГИ».
Вони стали символом мужності та відданості ідеалам вільної та незалежної України.
Вічна пам’ять Героям! Слава мужнім захисникам ДАПу!
Вони вистояли — не встояв бетон!
Герої назавжди залишаються в наших серцях.
Пам’ять про них житиме вічно.
Сьогодні наші воїни продовжують стримувати ворога на сході України, тим самим доводячи усьому світові, що українська нація є незламна та непереможна.
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК