«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: більше 1300 команд Вінниччини беруть участь у проєкті

Дата: 18.01.2024 11:09

Зі справжнім спортивним азартом Вінниччина долучається до змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

Начальник ОВА Сергій Борзов відвідав тренування команд із баскетболу та черлідингу в ліцеї с. Корделівка Калинівської громади.

Учнівські команди завзято тренуються, щоб вибороти для себе право змагатися на рівні громади, району, області та держави.

Очільник області побажав юним спортсменам гарних тренувань та захоплюючих матчів під час участі в шкільних лігах.

З приємністю згадав і свої тренування та закинув кілька м’ячів у баскетбольну корзину.

«На Вінниччині для участі в проєкті «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» вже зареєструвалися 1321 команда. Найбільше: з волейболу - 511 команд та з баскетболу - 346. А також вже зареєстровані 313 команд з футзалу, 93 - зі спортивного орієнтування та 58 команд з черлідингу. Спорт – це круто!» - підкреслив Сергій Борзов.

Реєструйте свої шкільні команди до 1 лютого на сайті http://SCL.GOV.UA та перемагайте!