Світлими янголами в небеса відлітають найкращі – така вона, нинішня реальність страшної війни
Завтра навколішки, з державними прапорами та квітами зустрічатимемо Героя-захисника, який повертатиметься на малу Батьківщину «на щиті». Російський окупант забрав життя Волянського Костянтина Олександровича, уродженця села Болган Студенянської громади.
Старший солдат Волянський Костянтин Олександрович став на захист України в жовтні 2013 року. Проходив службу в м.Луганськ, далі у військовій частині м.Вінниця.
Призваний по мобілізації, служив на посаді радіотелеграфіста відділення взводу зв’язку.
17 січня 2024 року наш Герой-захисник отримав поранення несумісні із життям поблизу населеного пункту Первомайське Покровського району Донецької області.
Обірвалось життя мужнього, відважного та хороброго військовослужбовця.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам. Розділяємо біль гіркої втрати та сумуємо разом з вами у важку хвилину скорботи.
Царство небесне та вічна слава тобі, Герою!
Герої не вмирають – вони навічно в пам’яті людській!