“Наша єдність – наша зброя”
22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки, яке сталося у 1918 році, та проголошення Акта Злуки українських земель, що відбулося 1919-го.
Проголошення Соборності 22 січня 1919 року, коли Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в соборну державу, увінчало прагнення до єднання українців, розділених кордонами тогочасних імперій.
Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісність буде цілковито відновлена після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.
Соборність – мета Перемоги.
Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує
згуртованої співпраці заради майбутнього, як на полі бою, так і в тилу. Коли ми, з різних регіонів, разом працюємо, боремося з окупантами, створюємо знакове і важливе, адже ціль у нас спільна: незалежна, демократична і соборна Україна.
У єдності наша сила, лише наполегливий, цілеспрямований рух уперед дасть змогу побудувати нам сильну й високорозвинену державу.
Вітаю вас зі святом єднання та свободи! Бажаю міцного здоров’я, щастя, Перемоги, миру, злагоди і нових здобутків на благо нашого рідного краю та всієї України. Виконаймо свій обов’язок перед майбутніми поколіннями – збережімо Незалежність і Соборність України.
Єднаймося!
начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк