День Соборності України: Наша єдність – наша зброя!
Щорічно 22 січня українці святкують День Соборності України, присвячений єднанню українських земель та прагненню до незалежності.
День Соборності має неабияке значення для нашої держави: проголосивши об’єднання українських земель понад століття тому, українці й сьогодні продовжують боротьбу за свою незалежність, ідентичність та цілісність.
Цьогоріч відзначаємо свято під гаслом – «Наша єдність – наша зброя!».
Метою сьогоднішньої боротьби є перемога соборної України – і досягнути її можливо лише в єдності всього українського суспільства.
Керівництво районної військової адміністрації, районної та міської рад поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тараса Шевченка та меморіального комплексу «Борцям за незалежність України». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя в ім’я України.
З Днем Соборності України!
Слава Україні!