Керівництво ОВА та американська делегація вшанували пам'ять жертв ракетного удару 2022 року на Площі Перемоги

Дата: 23.01.2024 16:02

Начальник ОВА Сергій Борзов та разом із американською делегацією «Baker Global Advisory» відвідали площу Перемоги – місце ракетного удару 14 липня 2022 року.

«Вінниччина завжди пам’ятатиме цей день, коли по середмістю Вінниці було завдано удар трьома ворожими ракетами…» - зазначив очільник області.

Керівництво регіону та американська делегація оглянули територію пошкодженого Будинку офіцерів та поклали квіти до Стели пам’яті загиблим вінничанам.

«Тоді загинуло 29 людей, троє з них - діти. Пошкоджень зазнали більше 50 будівель поруч.  А символом незламності став літак, який вистояв під час ракетного обстрілу». – зауважив Сергій Борзов.

За словами Начальника ОВА, під час візиту до місця трагедії обговорили з партнерами можливості відновлення пам’ятки архітектури.

«Важливо, що світ поруч з Україною і ми відчуваємо вагому підтримку. Разом переможемо!» - резюмував Сергій Борзов.