Андрієвського Вадима Володимировича нагороджено «Комбатанським хрестом» - посмертно

Дата: 24.01.2024 12:34

Сьогодні, 24 січня 2024 року, заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій, начальник другого відділення Тульчинського РТЦК та СП Володимир Мороз спільно із заступником Городківського сільського голови Олександром Третьяковим від імені Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного вручили нагрудний знак «Комбатанський хрест», яким посмертно нагороджено  військовослужбовця Андрієвського Вадима Володимировича. Нагороду з рук посадовців отримав дядько Валерій Євгенійович Андрієвський.

Присутні висловили слова співчуття родині військовослужбовця, який помер в міській лікарні міста Львів, 27 серпня 2023 року від отриманих поранень під час захисту Батьківщини.

«Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце близької людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть. Глибоко сумуємо з приводу важкої непоправної втрати. Вадим Володимирович вніс неоціненний вклад у Перемогу, віддавши власне життя за України. Він новітній Герой, якого пам’ятатимуть прийдешні покоління», - сказав Володимир Скалій.

Солдат Андрієвський Вадим Володимирович служив номером обслуги 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону.

На початку призиву був направлений у Миколаївську область, потім поїхав на бойові навчання до Німеччини, а вже після місяця навчань був перенаправлений у Донецьку область.  У червні 2023 року, без вагань та страху за власне життя, героїчно рятуючи пораненого побратима з поля бою Вадим Володимирович отримав важкі осколкові поранення. Після двох місяців мужньої боротьби за життя, після тривалого лікування від осколочного поранення, отриманого в районі населеного пункту Катеринівка, Донецької області,  серце нашого Героя-зупинилося.

Вічна шана Герою України!