Олег Дуженький з Вінниччини отримав відзнаку Президента України «Хрест бойових заслуг»

Дата: 24.01.2024 15:07

Коли на кону стоїть безпека нації - наші земляки є втіленням відваги та незламності!Президент України Володимир Зеленський вручає нагороду військовому

Солдат Олег Дуженький із с. Мигалівці  Барської громади отримав відзнаку Президента України «Хрест бойових заслуг».

Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, чоловік став на захист країни ще під час АТО/ООС. Брав участь у бойових діях з 2016 по 2019 роки.

На момент повномасштабного вторгнення працював у Великій Британії. Як справжній патріот своєї держави, він у 2022 році розірвав робочий контракт, повернувся додому та без вагань поповнив лави захисників України, знову взявши  до рук зброю.

Захисник воює у складі 130-го окремого розвідбату.

"Вітаю хороброго воїна з високою нагородою! Вдячність і шана  кожному і кожній, хто захищає Україну", - підкреслив очільник області.

Переможемо! Слава нашим Героям!