Васалатія Олександра Володимировича нагороджено орденом “За мужність” III ступеня – посмертно

Дата: 24.01.2024 15:30

Матері загиблого військовослужбовця Світлані В’ячеславівні вручено відзнаку – орден “За мужність” III ступеня, яким посмертно нагороджений її син Васалатій Олександр Володимирович.

Від імені Глави держави Володимира Зеленського, орден вручали Томашпільський селищний голова  Валерій Немировський та начальник першого відділу Тульчинського РТЦК та СП полковник Олег Кучерук.

Вручаючи державну нагороду, посадовці висловили слова співчуття Світлані В’ячеславівні та брату Євгену з приводу загибелі Олександра Володимировича. Також звучали слова подяки за виховання сина-патріота, який чесно та сумлінно виконував свій військовий обов’язок із захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Указ про присвоєння нагороди солдату Васалатію Олександру Володимировичу  за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, президент України Володимир Зеленський підписав 24 серпня 2023 року.

Під час повномасштабного вторгнення наш Герой-захисник був мобілізований до лав  Збройних сил України. Служив навідником 1 десантно-штурмового відділення 1  десантно-штурмового взводу 1 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону. Вірний військовій присязі на вірність Українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність, 21 червня 2023 року, поблизу  населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області Олександр Володимирович загинув.

Вічна пам’ять та слава Герою!