Костюка Олександра Михайловича нагородженого орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Дата: 24.01.2024 16:07

Продовжуємо дякувати за захист Батьківщини та вітати наших Героїв-захисників з одержанням відзнак державного рівня.

Відповідно до указу Президента України від 24 серпня 2022 року № 614, солдата Костюка Олександра Михайловича за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі  нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Сьогодні, в приміщені Городківської сільської ради, в урочистій атмосфері було вручено орден «За мужність» ІІІ ступеня військовослужбовцю з с.Городківка.

З вітальними словами виступили заступник начальника РВА Володимир Скалій, начальник другого відділу Тульчинського РТЦК та СП Володимир Мороз, Городківський сільський голова Олена Резнік.

Посадовців від імені Президента України Володимира Зеленського, Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, від себе особисто та кожного українця подякували земляку за його службу, мужність, відвагу, патріотизм під час захисту Батьківщини.

Ми живемо відносно тихим життям, а все завдячуючи таким як Олександр Михайлович. Тут, на мирній території, ми не чуємо кулеметних канонад, не чуємо бомб, маємо можливість вчитися та працювати. Мир над нашими головами — це заслуга українських воїнів, це заслуга тих захисників Батьківщини, хто стоїть на сторожі нашого спокою.

За плечима нашого земляка участь в Антитерористичній операції в 2015 році, рік та три місяці служби.

З початком повномасштабного вторгнення став на захист української землі. Ніс службу в 59-тій окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка. Разом з побратимами тримали оборону Києва. Отримав поранення, далі довгі дев’ять місяців лікування, операції, реабілітація.

Дякуємо усім, хто стояв і стоїть на захисті нашої Батьківщини!

Дякуємо, що бережете рідну країну від ворога!

Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми - непереможні!

Слава Україні!

Героям слава!