Виїзний прийом в Шпиківській селищній раді
Відповідно до наказу Тульчинської районної військової адміністрації від 15 січня 2024 року № 5, начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, за участі Шпиківського селищного голови Миколи Кривоцюка, 24 січня 2024 року провели виїзний прийом в Шпиківській територіальній громаді.
Під час зустрічі обговорювалися питання:
- соціальної підтримки ветеранів російсько-української війни на території громади;
- належної уваги соціально вразливим категоріям населення зокрема категорії внутрішньо переміщеним особам, членам родин мобілізованих захисників та захисниць, членам родин захисників, життя яких відібрала російська федерація;
- підтримки військовослужбовців, які отримали поранення, під час реабілітаційних заходів в територіальній громаді;
- розширення переліку послуг та організація роботи центру надання адміністративних послуг Шпиківської громади.
Очільник району Олександр Гаврилюк, прийняв участь у нараді з керівниками закладів загальної середньої освіти на якій обговорювались питання:
- верифікації паспортів безпеки ЗЗСО;
- проведення на належному рівні І та ІІ етапу змагань в рамках програми «Пліч-о-пліч»;
- дотримання вимог законодавства «Про запобігання корупції».
По завершенню наради керівникам ліцеїв смт. Шпиків та с. Рахни-Лісові були передані комплекти спортивного інвентарю, а директори закладів дошкільної освіти цин населених пунктів, отримали комплекти освітніх матеріалів «Розважальна діяльність». Спортивний інвентар та освітні матеріали надійшли від міжнародного дитячого фонду ООН – ЮНІСЕФ при підтримці УАФ з метою реалізації проєкту «Поруч».
Також начальник РВА Олександр Гаврилюк, Шпиківський селищний голова Микола Кривоцюк та начальник відділу освіти Шпиківської селищної ради Анатолій Джураєв проінспектували укриття в закладі дошкільної освіти с. Рахни-Лісові.