Виїзний прийом в Шпиківській селищній раді

Дата: 25.01.2024 13:42

Відповідно до наказу Тульчинської районної військової адміністрації від 15 січня 2024 року № 5, начальник Тульчинської районної військової адміністрації  Олександр Гаврилюк, за участі Шпиківського селищного голови Миколи Кривоцюка, 24 січня 2024 року провели виїзний прийом  в Шпиківській територіальній громаді.

Під час зустрічі обговорювалися питання:

- соціальної підтримки ветеранів російсько-української війни на території громади;

-   належної уваги соціально вразливим категоріям населення зокрема категорії внутрішньо переміщеним особам,  членам родин мобілізованих захисників та захисниць, членам родин захисників, життя яких відібрала російська федерація;

-  підтримки військовослужбовців, які отримали поранення,  під час реабілітаційних заходів в територіальній громаді;

- розширення переліку послуг та організація роботи центру надання адміністративних послуг Шпиківської громади.

Очільник району Олександр Гаврилюк, прийняв участь у нараді  з керівниками  закладів загальної середньої освіти на якій обговорювались питання:

-  верифікації паспортів безпеки ЗЗСО;

- проведення на належному рівні І та ІІ етапу змагань в рамках програми «Пліч-о-пліч»;

- дотримання вимог законодавства «Про запобігання корупції».

По завершенню наради керівникам ліцеїв смт.  Шпиків  та с. Рахни-Лісові були передані комплекти спортивного інвентарю,  а директори закладів дошкільної освіти цин населених пунктів, отримали комплекти освітніх матеріалів «Розважальна діяльність». Спортивний інвентар та освітні матеріали  надійшли від міжнародного дитячого фонду ООН – ЮНІСЕФ при підтримці УАФ з метою реалізації проєкту «Поруч».

Також начальник РВА Олександр Гаврилюк, Шпиківський селищний голова Микола Кривоцюк та начальник  відділу освіти Шпиківської селищної ради Анатолій Джураєв проінспектували укриття в закладі дошкільної освіти с. Рахни-Лісові.