Герої не вмирають, допоки пам’ять про них жива!

Дата: 29.01.2024 08:37

Йому назавжди двадцять шість літ. Він один із тих Героїв, які творять новітню історію. 27 січня 2024 року виповнились роковини з дня загибелі Сокровіщука Вадима Олександровича.

В цей день, в селі Трибусівка Студенянської громади відкрито меморіальну дошку на честь Вадима Олександровича.

Біля пам'ятника загиблих воїнів у другій світовій війні зібрались односельчани, друзі, керівництво громади, військовослужбовці, родина загиблого.

Присутні вшанували світлу пам’ять воїна та усіх громадян, які загинули в російсько-українській війні.

Право відкрити меморіальну дошку надано матері військовослужбовця – Анжелі Василівні.

Солдат Сокровіщук Вадим Олександрович служив номером обслуги 2 протитанкового відділення взводу  вогневої підтримки 11 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону військової частини А4355.

27 січня 2023 року біля населеного пункту Красна гора Донецької області, внаслідок артилерійського обстрілу противником життєва зірка нашого Героя-захисника навічно згасла.

Герої не вмирають, допоки пам’ять про них жива!

Слава Героям! Слава Україні!