Військовим бригади швидкого реагування «Рубіж» передали автобус для перевезення особового складу

Дата: 29.01.2024 10:01

Воїни бригади швидкого реагування «Рубіж», серед яких чимало вінничан, міцно тримають фронт.на фото Начальник ОВА Сергій Борзов та троє чоловіків тримають Прапор України

Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, на прохання нацгвардійців передали автобус для перевезення особового складу.

Хлопці одними з перших стали на захист держави та продовжують боронити українські кордони від ворога.

"Дякую за службу! Приємним подарунком від захисників став український прапор – наш символ незламності і свободи. Впевнений, що державний стяг неодмінно майорітиме в усіх куточках вільної України. Дякую всім, хто не втомлюється допомагати захисникам. Разом до Перемоги!" - зауважив Сергій Борзов.