Ще одне обірване життя російським окупантом

Дата: 29.01.2024 12:25

Болючі втрати, які важко осягнути та жодними словами не виразити всю глибину суму та вдячності Героям за захист нашої свободи, нашого життя.

Чергова болюча рана, загинув Ковальов Руслан Юрійович, 23 березня 1978 року народження, житель села Кинашів Тульчинської територіальної громади.

Солдат Ковальов Руслан Юрійович призваний на військову службу Тульчинським РТЦК та СП, служив стрільцем-снайпером 1 механізованого відділення 2 механізованого взводу 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону.

25 січня 2024 року внаслідок мінометного обстрілу села Кліщіївка Бахмутського району Донецької області наш Герой-захисник загинув.

Скільки доброго і світлого могло бути в Руслана Юрійовича попереду, але він віддав життя, боронячи Батьківщину. Наш Захисник навіки залишиться променем світла, який протистояв повномасштабній темряві.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельчанам. Розділяємо біль вашої встати та сумуємо разом з вами.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина  України.

Царство небесне та вічна слава тобі, Герою!

Герої не вмирають – вони навічно в пам’яті людській!