Небесні війська зустрічають ще одного бойового янгола...
Стежина з України до раю переповнена захисниками своєї Батьківщини. Страшний лік імен і прізвищ, могил під прапорами, вбитих горем родин зростає.
Чекатимемо навколішки, з квітами, аби провести до місця вічного спочинку городківчанина Лемця Дмитра Віталійовича, 16 червня 1978 року народження, який повертатиметься додому «на щиті».
Солдат Лемець Дмитро Віталійович призваний на військову службу Тульчинським РТЦК та СП. Був водієм 3 десантно-штурмового відділення 2 десантно-штурмового взводу 10 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону.
Вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, 29 січня 2024 року, під час виконання бойового завдання, в районі населеного пункту Новомихайлівка Покровського району Донецької області наш Герой-захисник загинув.
Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть.
Глибоко сумуємо з приводу важкої непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, побратимам, односельчанам.
Схиляємо голови та щиро вклоняємось рідним та близьким.
Вічна пам’ять та слава Герою!