Захисниця з Крижопільської громади  нагороджена нагрудним знаком «Золотий хрест»

Дата: 30.01.2024 16:27

Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України «Золотий хрест» нагороджена Хаврун Алла Михайлівна.

Алла  Михайлівна  жителька с.Тернівка Крижопільської громади. Служить головним сержантом роти протитанкових ракетних комплексів 56 окремої мотопіхотної бригади.

Щиро вітаємо Аллу Михайлівну. Бажаємо  володіти міцним терпінням, здоров’ям, неймовірною силою. Уклінно дякуємо за захист України.

Бажаємо завжди домагатися бажаного, бути попереду, перемагати. Успіхів Вам у службі, Алло Михайлівно, нехай всі вершини завжди  підкоряються з легкістю.

Ви наша гордість. Дякуємо  за міцність, за те, що  бережете нашу державу й  усіх нас. Бажаємо  якнайскорішої перемоги та повернення у рідну домівку.

Слава Героїням України!