Жмеринчанин Богдан Беспалов отримав «Золотий хрест» - нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ

Дата: 01.02.2024 16:22

Бойовий медик Богдан Беспалов з Вінниччини нагороджений Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест».фото захисника і фото нагороди праворуч

Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, високу нагороду молодший сержант із позивним «Полковнік» отримав за відданість державі і успішне виконання бойових завдань на Запорізькому напрямку.

Навіть важкопоранені бійці повертаються до нормального життя завдяки вчасно наданій медичній допомозі.

«Вітаю жмеринчанина Богдана Беспалова з відзнакою! Вдячність і шана кожному, хто рятує життя наших бійців, допомагає звільнити окуповані землі і наближає нашу Перемогу!» - зазначив очільник області.