Втрачаємо кращих із кращих воїнів
Російський агресор завдав болю та страждань багатьом сім’ям українців. У зв’язку із повномасштабним вторгненням залишити рідний дім у Херсоні змушена і була і сім’я Тимошенків. Молоде подружжя із сином на руках знайшли прихисток в с.Заболотне Крижопільської громади.
Згодом Тимошенко Андрій Валерійович, 07 січня 1977 року народження став на захист Батьківщини.
Старший солдат служив навідником 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу механізованої роти.
4 лютого 2024 року під час виконання обов’язків військової служби, завдань пов’язаних із захистом Вітчизни, поблизу населеного пункту Карлівка Покровського району Донецької області наш Захисник отримав поранення несумісні із життям.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює слова співчуття сім’ї, родині, друзям, побратимам, усім хто знав, любив, цінував та поважав Андрія Валерійовича. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами у годину скорботи.
За рішенням рідних і близьких, поховання відбудеться на малій Батьківщині в м.Херсон.
Вічна пам’ять та слава Герою-захиснику!