Виїзний прийом в Крижопільській територіальній громаді
Відповідно до затвердженого графіка у першому півріччі 2024 року розпочато виїзний прийом громадян керівництвом Тульчинської районної військової адміністрації.
7 лютого 2024 року начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та його заступник Володимир Скалій здійснили прийом у Крижопільській громаді.
В хоті роботи виїзного прийому було опрацьовано питання перереєстрації шкільних автобусів. Посадовці надали методичну допомогу Крижопільському ліцею № 2 щодо даної процедури.
Керівник КП "Крижопіль Водоканал" звернувся з питанням налагодження взаємодії з Тульчинські ЕМ АТ "Вінницяобленерго" з метою вирішення технічних питань з проходження повітряних ліній електропередач тощо.
Також посадовці вислухали дружину військовослужбовця, який з вересня 2023 року є зниклим безвісти. Керівник району допоміг заявниці посприяв у взаємодії з пенсійним фондом щодо пришвидшення отримання соціальних виплат гарантованих державою. Дружині військовослужбовця була надана консультація щодо взаємодії з військовою частиною щодо виплат грошового забезпечення даній родині.
На завершення виїзного прийому начальника РВА з головою громади обговорили попередні підсумки першого етапу та узгодили конкретні терміни проведення другого етапу Президентської ініціативи «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» в межах громади за участі перших осіб району.