Участь у виїзному засіданні Спостережної комісії Тульчинської РВА
7 лютого 2024 року за участі начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, на базі Крижопільського ВЦ 113, відбулось чергове виїзне засідання спостережної комісії при Тульчинській районній військовій адміністрації.
Серед восьми кандидатів на умовно дострокове звільнення або пом'якшення більш м'яким покаранням один характеризуються позитивно та не має стягнень, відтак, на нього готується подання до суду для прийняття відповідного рішення.
Очільник району наголосив на важливості здійснення громадського контролю за дотриманням прав, свобод і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, організацію виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання.