Відбулось засідання комісії ТЕБ та НС

Дата: 09.02.2024 15:22

Сьогодні, 9 лютого 2024 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відкрив та вів засідання заступника начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.

Члени комісії опрацювали п’ять питань порядку денного:

1. Про ситуацію із захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції на території Тульчинського району.

2. Про виконання питання 3 Протоколу № 21 засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій   від 27 листопада 2023 року “Про щоквартальні обстеження захисних споруд Тульчинського району”.

3. Щодо проведення спеціальних обʼєктових навчань (тренувань) з питань цивільного захисту.

4. Про посилення протипожежного захисту об’єктів і населених пунктів у весняно-літній пожежонебезпечний період 2024 року.

5. Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, сільгоспугідь та сміттєзвалищ у пожежонебезпечний період 2024 року.

За підсумками роботи комісії було прийнято відповідні рішення.