15 лютого – День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів
15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Сьогодні, ми віддаємо шану учасникам бойових дій на території інших держав та відзначаємо 35-ту річницю виведення радянських військ з Республіки Афганістан.
З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності та вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.
Сьогодні, у цей скорботний день, ми схиляємо голови перед воїнами, які віддали своє життя виконуючи військовий обов’язок. Низький уклін родинам, які виховали таких синів-героїв. Ціна мирного неба занадто велика для кожно з нас, ми завжди будемо про це пам’ятати.
Шановні ветерани війни в Афганістані, шановні сім’ї воїнів-афганців! Сьогодні, ви є прикладом героїзму та патріотизму для молодого покоління. Від щирого серця бажаю вам миру, щастя, злагоди, достатку, впевненості в завтрашньому дні, міцного здоров’я та довгих років життя! Честь вам і слава!
Начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК